При будь-яких болях в кисті і променево-зап'ястковому суглобі допоможе впоратися з неприємним симптомом накладення тейпа на проблемну зону. Причини хворобливих відчуттів можуть бути різні: розтягнення зв'язок, ревматоїдний артрит, забій та інші види травм.
При бажанні знизити біль за рахунок тейпування потрібно обов'язково враховувати характер патології, оскільки вибір схеми проведення маніпуляції безпосередньо залежить від цього фактора.
Так, при ревматоїдій зміні суглоба, а також при тендиніті (запальний процес з дистрофічними змінами променево-зап'ясткового суглоба) тейп слід накладати на довгий розгинач.
Щоб правильно закріпити стрічку потрібно зробити наступне:
Біль у пальці. Якщо будь-який рух пальця (розведення, відведення в сторону) супроводжується хворобливими відчуттями, пластир рекомендується фіксувати на області п'ястно-фалангового суглоба. В даному випадку тейп з мінімальним натягом закріплюється із зовнішнього боку долоні.
Синдром зап'ястного каналу. Для такої ситуації більше підійде тейп на бавовняній основі Y-подібної форми. Якір аплікації потрібно зафіксувати на внутрішній поверхні руки, а її промені закріпити з кожного краю долоні.
При серйозних травмах найкраще дотримуватися інструкції, в якій описуються докладно всі етапи накладання тейпа на променево-зап'ястковий суглоб:
Увага! При будь-якому варіанті накладення тейпа потрібно попередньо обробити шкіру, а потім ретельно її висушити. Процедуру виконувати в суворій відповідності до головних правил накладення тейпів.