Біль у плечовому суглобі є одним із найпоширеніших болів серед спортсменів поряд з болями в попереку та колінах. Однак дана проблема може торкнутися і людей, які зовсім не займаються спортом. Біль у плечі, найчастіше, характеризується дискомфортом та ізоляцією рухів не тільки плечового суглоба, а й окремих груп м'язів спини, шиї та грудей. У такі моменти спортсмену доводиться відмовлятися від тренувань, а звичайній людині обмежувати свої рухи, щоби знову і знову не переносити ці неприємні відчуття.
Як правило, біль у плечі при піднятті рук нагору виникає при піднятті рук нагору, при відведенні убік, при зведенні лопаток, при довгому знаходженні корпусу в нерухомому положенні або навпаки посилюватися після фізичної роботи. При цьому, за своїм характером біль у плечовому суглобі може бути ниючим, гострим, тупим, непостійним, короткочасним.
Найчастіше схильні до появи травм, і відповідно, болям у плечовому суглобі такі спортсмени: тенісисти, волейболісти, баскетболісти, хокеїсти, плавці, важкі атлети, кросфітери та інші спортсмени, на плечовий суглоб яких часто припадає велике навантаження.
У даному матеріалі ми спробуємо розглянути основні причини виникнення цієї недуги, а також розглянемо сучасні консервативні підходи та методи профілактики та лікування.
Проаналізувавши свій спосіб життя, можна швидко визначити причину появи болю у плечовому суглобі. Одними з найпоширеніших причин болю в плечовому суглобі слід вважати:
Лікування болю в плечовому суглобі, природно, має виходити з причин такого болю. Крім цього, лікування має бути підібране таким чином, щоб не приглушити симптом, а впливати на його причину. Саме знайти причину та підібрати ефективний план відновлення допоможуть фахівці лабораторії ефективного руху RockLab. Таким чином, зняти біль у плечовому суглобі можна такими методами:
Медикаментозне лікування, спрямоване зниження запалення в тканинах;
Застосування кінезіо тейпів при травмах та запаленнях плечового суглоба набирає своєї популярності як серед спортсменів, так і звичайних людей. Кінезіо тейпи одночасно впливають на кілька причин болю: створюється додатковий простір у тканинах, покращується кров та лімфоток, знімається напруга з м'язів та суглобів, знімається запалення, фіксуються м'язи та суглоби, запобігається появі нових травм та рецидивів.
Як тейпування плеча допомагає:
Навчити професійного тейпування вас можуть інструктори американської компанії RockTape в Україні на семінарах з кінезіотейпування. Здоров'я – це багатство тіла. Здоров'я ніколи не може втратити свою ціну в очах людини, тому що і в достатку і в розкоші погано жити без здоров'я.